O NASZEJ FIRMIE

Firma PHU KODER na rynku obecna jest od 1995 roku. Podstawowym profilem działalności jest produkcja naszych autorskich wzorów artykułów piśmiennych na Dalekim Wschodzie u wyselekcjonowanych wytwórców.
Zajmujemy się importem i dystrybucją naszych produktów na terytorium Europy. Świadczymy usługi znakowania w technice grawerowania laserem.

Dzięki starannej selekcji w naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele artykułów o ciekawej stylistyce i nowoczesnym designie. Produkty dedykowane są dla szerokiej rzeszy odbiorców, a ich wzornictwo i nazwy zostały zastrzeżone na terytorium UE w OHIM Alicante oraz w Urzędzie Patentowym RP.

Gwarantujemy sprawną, profesjonalna obsługę. Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z Państwem przebiegała na najwyższym poziomie.
Wieloletnie doświadczenie zdobyte w kontaktach z producentami z Dalekiego Wschodu, wysokie standardy obsługi oraz wyróżniające wzornictwo kolekcji Millenium sprawiają, że nasze produkty niezmiennie od wielu lat znajdują szeroką rzeszę odbiorców.

Zapraszamy do współpracy celem skorzystania z naszego doświadczenia...
...z nami warto pracować

ul. Pod Lipami 27, 41-940 Piekary Śląskie

Nowo wybudowana siedziba, nowy magazyn, nowe możliwościTa strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.    Polityka Prywatności i Cookies    ROZUMIEM